bilgi@beyinvesinir.com
Hemen Randevu Alın...+90 (232) 404 00 61
Online Randevu  Arama

İnsan Kaynakları

Her alanda "insan" odaklı yaklaşımı benimsemiş durumdayız. Kurumsal hizmetlerin verimli bir biçimde yerine getirilmesini sağlayacak olan personellerimize yönelik etkin insan kaynakları uygulamaları yürütmekteyiz. Şeffaf bir yönetim anlayışı çerçevesinde, personellerimize eşit ve demokratik bir çalışma ortamı sağlayarak, çalışma huzuru ve kurumsal aidiyeti iyileştirici süreçlerin hayata geçirilmesini benimsemekteyiz.
 

Açık Pozisyonlar

1-Randevu Birimi gereklilikleri: Telefonda iletişim kurabilen diksiyonu düzgün, daha önce hastane tecrübesi olan, tam zamanlı çalışma programına uyan, sigara içmeyen ve Meddata otomasyon sistemlerini ileri derecede kullanabilen çalışma arkadaşları arıyoruz. (Üniversite mezunu ve bayan personel tercih sebebidir)

2-Hasta Hizmetleri birimi gereklilikleri: İnsanlar ile iletişime geçebilen. Tercihen hastane ve medikal geçmişi olan, ehliyeti olup iyi araç sürebilen, sigara içmeyen çalışma arkadaşları arıyoruz.
(Üniversite mezunu ve askerliğini yapmış erkek personel tercih sebebidir)

 

Bizimle İletişime Geçin

Soru ve görüşleriniz için insankaynaklari@beyinvesinir.com adresine E-Posta göndererek "İnsan Kaynakları" birimimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ekibimize Katılmak İçin Aşağıdaki Formu Doldurabilirsiniz

  CV YÜKLE
Bilgi: Sadece PDF ve DOC formatlı dosya yükleyebilirsiniz.